External DB Login (8.x-1.0-alpha01) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Port
fi: Portti

en: Login attempt failed for %user.
fi: Käyttäjän %user kirjautumisyritys epäonnistui.

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fi: Tuntematon käyttäjätunnus tai salasana.  <a href="@password">Oletko unohtanut salasanasi?</a>

en: -Select-
fi: -Valitse-

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
fi: MySQL, MariaDB, Percona Server tai vastaava
