External DB Login (8.x-1.0-alpha01) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Port
km: ច្រក

en: Login attempt failed for %user.
km: ការ​ព្យាយាម​ចូល​សម្រាប់ %user បាន​បរាជ័យ ។

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
km: សូម​ទោស មិន​ស្គាល់​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ឬ​ពាក្យ​សម្ងាត់ ។ <a href="@password">តើ​អ្នក​ភ្លេច​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ឬ ?</a>
