External DB Login (8.x-1.0-alpha01) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Atsiprašome, nepažįstamas vardas ar slaptažodis. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
lt: MySQL, MariaDB, Percona Server, ar lygevertis
