External DB Login (8.x-1.0-alpha01) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Port
oc: Pòrt

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
oc: O planhèm, nom d'utilizaire o senhal pas reconegut. <a href="@password">Avètz doblidat vòstre senhal ?</a>

en: -Select-
oc: -Seleccionar-
