External DB Login (8.x-1.0-alpha01) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Login attempt failed for %user.
pl: Próba zalogowania się użytkownika %user nie powiodła się.

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło. W przypadku zapomnienia hasła <a href="@password">należy poprosić o nowe</a>.

en: -Select-
pl: - Wybierz -

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
pl: MySQL, MariaDB, Percona Server, lub porównywalne
