External DB Login (8.x-1.0-alpha02) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Login attempt failed for %user.
eo: Ensaluta provo malsukcesis por %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eo: Pardonu, nerekonita uzantnomo aŭ pasvorto. <a href="@password">Ĉu vi forgesis vian pasvorton?</a>
