External DB Login (8.x-1.0-alpha02) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
kk: Логин немесе құпия сөз дұрыс енгізілмеген. <a href="@password">Құпия сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?</a>
