External DB Login (8.x-1.0-alpha02) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Login attempt failed for %user.
mr: %user ची येण्याची नोंद असफल
