External DB Login (8.x-1.0-alpha02) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord

en: Hostname
no: Vertsnavn

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Login attempt failed for %user.
no: Påloggingsforsøk mislykket for %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
no: Beklager, ukjent brukernavn eller passord. <a href="@password">Har du glemt passordet?</a>

en: -Select-
no: -Velg-

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
no: MySQL, MariaDB, Percona Server, eller tilsvarende
