External DB Login (8.x-1.0-alpha03) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Login attempt failed for %user.
bo: %user་ཡིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bo: དགོངས་དག་ཞུ། རྒྱུས་མེད་པའི་སྤྱོད་མཁན་མིང་ངམ་གསང་གྲངས། <a href="@password">གསང་གྲངས་བརྗེད་སོང་བ་ཡིན་ནམ།</a>
