External DB Login (8.x-1.0-alpha03) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Configuration
et: Seadistus

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
et: Kahjuks ei sobi kas kasutajanimi või parool. <a href="@password">Kas unustasid oma parooli?</a>

en: -Select-
et: -Vali-

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
et: MySQL, MariaDB, Percona Server või samaväärne
