External DB Login (8.x-1.0-alpha03) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Port
hy: Պորտ

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hy: Ներողություն, բայց ձեր գաղտնաբառը սխալ է խնդրում ենք օգտվեք <a href="@password">վերականգնման համակարգից։</a>
