External DB Login (8.x-1.0-alpha03) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Login attempt failed for %user.
is: Innskráning mistókst hjá %user.

en: -Select-
is: -velja-
