External DB Login (8.x-1.0-alpha03) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Login attempt failed for %user.
kn: %user ರವರ ಲಾಗಿನ್ ಪ್ರಯತ್ನ ವಿಫಲವಾಗಿದೆ
