External DB Login (8.x-1.0-alpha03) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Login attempt failed for %user.
sq: Përpjekja e identifikimit dështoi për përdoruesin %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sq: Më vjen keq, emër apo fjalëkalim i pasaktë përdoruesi. <a href="@password">Keni harruar fjalëkalimin tuaj?</a>
