External DB Login (8.x-1.0-alpha04) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Configuration
ast: Configuración

en: Port
ast: Puertu
