External DB Login (8.x-1.0-alpha04) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Hostname
az: Host adı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Login attempt failed for %user.
az: %user üçün giriş cəhdi uğursuz oldu.

en: -Select-
az: -Seç-

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
az: MySQL, MariaDB, Percona Server və ya ekvivalenti
