External DB Login (8.x-1.0-alpha04) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Port
eu: Ataka

en: Login attempt failed for %user.
eu: Konexio-saioak huts egin du %user erabiltzailearentzako.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eu: Barkatu. Erabiltzaile izenak edo pasahitzak ez du zuzena ematen. <a href="@password">Pasahitza ahaztu al duzu?</a>

en: -Select-
eu: -Aukeratu-

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
eu: MySQL, MariaDB, Percona Server edo baliokidea
