External DB Login (8.x-1.0-alpha04) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Login attempt failed for %user.
jv: Kegagalan login kanggo %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
jv: Pangapunten, jeneng panganggo utawa tembung sandhiné ora dikenali. <a href="@password">Sampéyan lali karo tembung sandhiné?</a>

en: -Select-
jv: -Pilih-
