External DB Login (8.x-1.0-alpha04) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Port
ku: دەروازە

en: Login attempt failed for %user.
ku: چونە ژورەوە سەرکەتوو نەبوو بۆ بەکارهێنەری %user.
