External DB Login (8.x-1.0-alpha04) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Port
th: พอร์ต

en: Login attempt failed for %user.
th: %user ล็อกอินไม่สำเร็จ

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
th: ชื่อผู้ใช้หรือรหัสผ่านไม่ถูกต้อง <a href="@password">คุณลืมรหัสผ่าน?</a>

en: -Select-
th: -เลือก-
