External DB Login (8.x-1.0-alpha04) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Port
vi: Cổng

en: Login attempt failed for %user.
vi: Các lần đăng nhập bị thất bại của %user.

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
vi: Rất tiếc, hệ thống không tìm thấy tên đăng nhập hoặc mật khẩu vừa được nhập. <a href="@password">Quên mật khẩu?</a>

en: -Select-
vi: -Chọn-
