External DB Login (8.x-1.0-alpha05) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Port
ka: პორტი

en: Login attempt failed for %user.
ka: %user-ის სისტემაში შესვლა ვერ მოხერხდა.
