External DB Login (8.x-1.0-alpha05) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Configuration
ps: سازول

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: -Select-
ps: -غوره-
