External DB Login (8.x-1.0-alpha05) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Login attempt failed for %user.
sv: Inloggning misslyckades för %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sv: Tyvärr, okänt användarnamn eller lösenord. <a href="@password">Har du glömt ditt lösenord?</a>

en: -Select-
sv: -Välj-

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
sv: MySQL, MariaDB, Percona Server, eller motsvarande
