External DB Login (8.x-1.0-alpha05) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Configuration
ca: Configuració

en: Login attempt failed for %user.
ca: L'intent d'inici de sessió ha fallat per a %user.

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ca: Ho sentim, el nom d'usuari o la contrasenya no són correctes. <a href="@password">Heu oblidat la contrasenya?</a>

en: -Select-
ca: -Selecciona-

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
ca: MySQL, MariaDB, Percona Server o equivalent
