External DB Login (8.x-1.0-alpha05) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Configuration
he: הגדרות

en: Port
he: פורט

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: צר לי, אך שם המשתמש והסיסמא אינם מוכרים. <a href="@password">האם שכחת את סיסמתך?</a>
