External DB Login (8.x-1.0-alpha05) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Configuration
hr: Postavke

en: Login attempt failed for %user.
hr: Neuspjeo pokušaj prijave od %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hr: Žao nam je, nismo prepoznali korisničko ime ili lozinku. <a href="@password">Zaboravili ste lozinku?</a>
