External Entities (3.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (73 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: yes
el: ναι

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: all
el: όλα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Files
el: Αρχεία

en: no
el: όχι

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Page
el: Σελίδα

en: File ID
el: ID αρχείου

en: Fields
el: Πεδία

en: Mode
el: Τρόπος

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Desc
el: Φθί

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Query
el: Ερώτημα

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Reversed
el: Ανεστραμμένος

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Read only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Simple
el: Απλό

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: @type: updated %title.
el: @type: ενημερώθηκε %title.

en: @type: added %title.
el: @type: προστέθηκε το %title.

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: @type %title has been created.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title δημιουργήθηκε.

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.

en: Simple separator
el: Απλός διαχωριστής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: - All -
el: - Όλα -

en: Date and time
el: Ημερομηνία και ώρα

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: (first item is 0)
el: (το πρώτο στοιχείο είναι 0)

en: Number of pages
el: Αριθμός σελίδων

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title

en: Save format
el: Αποθήκευση μορφής

en: Page number
el: Αριθμός σελίδας

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: Asc
el: Αύξ

en: Rendered entity
el: Απεικονιζόμενη οντότητα

en: Manage form display
el: Διαχείριση εμφάνισης φόρμας

en: There was a problem creating field %label: @message
el: Παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα στη δημιουργία του πεδίου %label: @message

en: Number of values is required.
el: Το πλήθος των τιμών είναι απαραίτητο.

en: The file ID.
el: Το ID του αρχείου.
