External Entities (3.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: File ID
de: Dokumänt-ID

en: Caching
de: Zwüschespycher

en: Info
de: Information
