External Entities (3.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: yes
ps: هو

en: List
ps: لړ

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: no
ps: نه

en: Page
ps: پاڼه

en: Caching
ps: پټيادوي

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Query
ps: پوښتنه

en: Info
ps: مالومات

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)

en: Bundle
ps: بنډل

en: Permanent
ps: دايمي

en: - All -
ps: - ټول -

en: Text format
ps: متن بڼه

en: Save format
ps: بڼه خوندي کول
