External Entities (3.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (33 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: yes
te: అవును

en: List
te: జాబితా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Version
te: సంచిక

en: all
te: అన్నీ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: no
te: కాదు

en: Page
te: పేజీ

en: Parameters
te: పరామితులు

en: Info
te: సమాచారం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Date and time
te: తేదీ మరియు సమయం

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Text format
te: వచన ఆకృతి

en: Number of pages
te: పుటల యొక్క సంఖ్య

en: Page number
te: పుట సంఖ్య
