External Entities (3.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (35 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: yes
jv: ya

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: no
jv: ora

en: Separator
jv: Watesan

en: Page
jv: Kācā

en: File ID
jv: ID berkas

en: Fields
jv: Field

en: Caching
jv: Tembolok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Manage fields
jv: Nata field

en: @type: updated %title.
jv: @type: diubah %title.

en: @type: added %title.
jv: f@type: dirambah %title.

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: @type %title has been created.
jv: @type %title uwis digawé .

en: @type %title has been updated.
jv: @type %title uwis dianyari.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Text format
jv: Format tèks

en: Manage display
jv: Nata tampilan

en: Save format
jv: Simpen format

en: Asc
jv: Urut Maju
