External Entities (3.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (35 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: yes
nn: ja

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: no
nn: nei

en: Page
nn: Nettside

en: Fields
nn: Felt

en: Mode
nn: Modus

en: Filters
nn: Filter

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: seconds
nn: sekundar

en: Info
nn: Informasjon

en: Read only
nn: Berre les

en: Apply
nn: Bruk

en: starting from @count
nn: start frå @count

en: @type %title has been created.
nn: @type %title har vorte oppretta.

en: @type %title has been updated.
nn: @type %title er oppdatert.

en: - All -
nn: - Alle -

en: Date and time
nn: Dato og tid

en: Text format
nn: Tekstformatering

en: <em>Edit @type</em> @title
nn: <em>Rediger @type</em> @title
