External Entities (3.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (76 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Version
sk: Verzia

en: all
sk: všetko

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Files
sk: Súbory

en: no
sk: nie

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Page
sk: Strana

en: File ID
sk: ID súboru

en: Fields
sk: Polia

en: Mode
sk: Režim

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Desc
sk: Zostupne

en: Filters
sk: Filtre

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: seconds
sk: sekundy

en: API key
sk: API kľúč

en: Parameters
sk: Parametre

en: Query
sk: Dotaz

en: Reversed
sk: Obrátený

en: Authentication
sk: Overenie

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Apply
sk: Použiť

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: @type: added %title.
sk: @type: pridané %title.

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Offset
sk: Ofset

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: starting from @count
sk: začínajúc od @count

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Debug level
sk: Úroveň ladenia

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: @type %title has been created.
sk: @type %title bol vytvorený.

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: Simple separator
sk: Jednoduchý oddeľovač

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Text format
sk: Textový formát

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: <em>Edit @type</em> @title
sk: <em>Upraviť @type</em> @title

en: Save format
sk: Uložiť formát

en: Page number
sk: Číslo strany

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára
