External Entities (3.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Page
sl: Stran

en: Mode
sl: Način

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Filters
sl: Filtri

en: Info
sl: Podatki

en: Read only
sl: Samo branje

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type: added %title.
sl: @type: dodan %title.

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.

en: Date and time
sl: Datum in čas
