External Entities (3.0.0-beta4) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: yes
bs: da

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: View
bs: Pregled

en: Fields
bs: Polja

en: Filters
bs: Filteri

en: Query
bs: Upit

en: Read only
bs: Samo čitanje (read only)

en: Storage
bs: Pohrana

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: @type: updated %title.
bs: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
bs: @type: dodat %title.

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: Unordered list
bs: Neuređena lista

en: starting from @count
bs: kreni od @count

en: Display type
bs: Tip prikaza

en: @type %title has been created.
bs: @type %title je kreiran.

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.

en: Simple separator
bs: Obični separator

en: Date and time
bs: Datum i vrijeme
