External Entities (3.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: yes
gu: હા

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: View
gu: જુઓ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Boolean
gu: બૂલિયન

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ

en: The file ID.
gu: ફાઇલ આઈડી.
