External Entities (3.0.0-beta4) - en to no translation catalogue (78 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Content
no: Innhold

en: yes
no: ja

en: List
no: Liste

en: Remove
no: Fjern

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Version
no: Versjon

en: all
no: alle

en: Edit
no: Rediger

en: Name
no: Navn

en: Field
no: Felt

en: View
no: Vis

en: Notes
no: Notater

en: Files
no: Filer

en: no
no: nei

en: Separator
no: Skilletegn

en: File ID
no: Fil-ID

en: Fields
no: Felt

en: Mode
no: Modus

en: Caching
no: Mellomlagring

en: Id
no: ID

en: Filters
no: Filtre

en: Do nothing
no: Ikke gjør noe

en: Constant
no: Konstant

en: Query
no: Spørring

en: Info
no: Informasjon

en: Reversed
no: Omvendt rekkefølge

en: Authentication
no: Autentisering

en: Base path
no: Basesti

en: Read only
no: Kun lese

en: Storage
no: Lagring

en: Simple
no: Enkel

en: Manage fields
no: Administrer felt

en: Mapping
no: Kopling

en: @type: updated %title.
no: @type: %title er oppdatert.

en: @type: added %title.
no: @type: %title er opprettet.

en: Pager
no: Sidenavigasjon

en: Field mapping
no: Feltmapping

en: Annotations
no: Anmerkninger

en: Ordered list
no: Ordnet liste

en: Unordered list
no: Punktliste

en: - Select -
no: - Velg -

en: starting from @count
no: begynner fra @count

en: Entity type
no: Entitetstype

en: Display type
no: Visningstype

en: Boolean
no: Boolsk

en: Bundle
no: Pakke

en: @type %title has been created.
no: @type %title ble opprettet.

en: @type %title has been updated.
no: @type %title ble oppdatert.

en: Annotation
no: Merknad

en: Simple separator
no: Enkelt skilletegn

en: Placeholder
no: Plassholder

en: Date and time
no: Dato og tid

en: Text format
no: Tekstformat

en: (first item is 0)
no: (første element er 0)

en: (start from last values)
no: (begynner med de siste verdiene)

en: Number of pages
no: Antall sider

en: Manage display
no: Administrer visning

en: <em>Edit @type</em> @title
no: <em>Rediger @type</em>  @title

en: Save format
no: Lagre datoformat

en: Page number
no: Sidenummer

en: Multiple field settings
no: Flere feltinnstillinger

en: Display all values in the same row
no: Viser alle verdier på samme rad

en: Display @count value(s)
no: Vis @count verdi(er)

en: Raw @column
no: Rå @column

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
no: Hvis merket av, vil flere verdier for dette feltet vises i samme rad. Hvis ikke merket av, vil hver verdi i dette feltet opprette en ny rad. Hvis du bruker «grupper etter», må du sørge for å gruppere etter «entitet-ID» for at denne innstillingen skal ha noen effekt.

en: Rendered entity
no: Vist entitet

en: Manage form display
no: Administrer skjemavisning

en: First and last only
no: Kun første og siste

en: There was a problem creating field %label: @message
no: Det oppstod et problem under opprettelse av feltet %label: @message

en: Additional headers
no: Ekstra hode-linjer

en: Number of values is required.
no: Antall verdier er påkrevd.

en: The file ID.
no: Fil-ID.

en: no caching
no: ingen mellomlagring

en: Renders an entity in a view mode.
no: Vis en entitet i en visningsmodus.
