External Entities (3.0.0-beta4) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: yes
si: ඔව්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Number of pages
si: පිටු ගණන
