External Entities (3.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Files
sr: Фајлови

en: no
sr: не

en: Mode
sr: Режим

en: seconds
sr: секунди

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: @type %title has been created.
sr: @type %title је направљен.

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Text format
sr: Формат текста

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
