External Entities (3.0.0-beta6) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: all
af: alle

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Read only
af: Slegs lees

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: @type %title has been created.
af: @type %title is geskep.

en: Language settings
af: Taalverstellings

en: Text format
af: Teksformaat
