External Entities (3.0.0-beta6) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Mapping
br: Kartennadurezh

en: Language settings
br: Arventennoù yezh
