External Entities (3.0.0-beta6) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: View
kk: Қарау

en: Fields
kk: Өрістер

en: Mode
kk: күй

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Read only
kk: Оқу ғана

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
