External Entities (3.0.0-beta6) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: yes
ml: അതെ

en: List
ml: പട്ടിക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: all
ml: എല്ലാം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Info
ml: വിവരം

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്

en: Boolean
ml: ബൂളിയന്‍
