External Entities (3.0.0-beta7) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: yes
ast: Sí

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: n/a
ast: n/d

en: Files
ast: Ficheros

en: no
ast: non

en: Page
ast: Páxina

en: Mode
ast: Mou

en: Caching
ast: Caché

en: Filters
ast: Filtros
