External Entities (3.0.0-beta7) - en to be translation catalogue (53 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: yes
be: так

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Version
be: Версія

en: all
be: усе(ё)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: n/a
be: [няма]

en: Files
be: Файлы

en: no
be: не

en: Page
be: Старонка

en: Fields
be: Палі

en: Mode
be: Лад

en: Caching
be: Кэшаванне

en: Start
be: Пачатак

en: Filters
be: Фільтры

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Info
be: Інфармацыя

en: Read only
be: Толькі чытанне

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: @type: added %title.
be: @type: дададзены %title.

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Bundle
be: Набор

en: @type %title has been created.
be: @type %title быў створаны.

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Date and time
be: Дата і час

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title

en: Save format
be: Захаваць фармат

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты

en: (all translations)
be: (усе пераклады)
