External Entities (3.0.0-beta7) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: no
ne: हैन

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Mode
ne: प्रकार

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Info
ne: जानकारी

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Bundle
ne: पोका

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: « First
ne: « पहिलो
