External Entities (3.0.0-beta7) - en to pa translation catalogue (20 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Read only
pa: ਕੇਵਲ ਪੜ੍ਹਨ ਲਈ

en: Language settings
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਸੈਟਿੰਗ

en: Date and time
pa: ਮਿਤੀ ਅਤੇ ਸਮਾਂ
