External Entities (3.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (88 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: yes
az: bəli

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Files
az: Fayllar

en: no
az: yox

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Fields
az: Sahələr

en: Mode
az: Rejim

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Caching
az: Keşlənib

en: Filters
az: Filtrlər

en: Query
az: Sorğu

en: Info
az: Məlumat

en: Reversed
az: Tərs

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Base path
az: Baza yolu

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Offset
az: Ofset

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Column
az: Sütun

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Display type
az: Ekran növü

en: Boolean
az: Məntiq

en: Bundle
az: Paket

en: Permanent
az: Daimi

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Number of pages
az: Səhifələrin sayı

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title

en: Save format
az: Format saxla

en: Read-only
az: Yalnız oxumaq üçün

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Use field template
az: Sahə şablonundan istifadə edin

en: Display all values in the same row
az: Bütün dəyərləri eyni cərgədə göstərin

en: Rendered entity
az: Göstərilən varlıq

en: Manage form display
az: Forma ekranını idarə edin

en: First and last only
az: İlk və yalnız sonuncu

en: Original language
az: Orijinal dil

en: There was a problem creating field %label: @message
az: %label sahəsinin yaradılmasında problem var idi: @message

en: Column used for click sorting
az: Klik çeşidlənməsi üçün istifadə edilən sütun

en: Number of values is required.
az: Dəyərlərin sayı tələb olunur.

en: no caching
az: keşləmə yoxdur

en: (this translation)
az: (bu tərcümə)

en: (all translations)
az: (bütün tərcümələr)

en: Group by column
az: Sütun üzrə qruplaşdırın

en: Group by columns
az: Sütunlar üzrə qruplaşdırın

en: The username of the content author.
az: Məzmun müəllifinin istifadəçi adı.

en: Provides links to perform entity operations.
az: Varlıq əməliyyatlarını yerinə yetirmək üçün bağlantılar təmin edir.

en: Entity delete link
az: Varlıq silmək linki

en: Entity edit link
az: Varlıq redaktə linki

en: Link to @entity_type_label
az: @entity_type_label ilə əlaqə saxlayın

en: Provide a view link to the @entity_type_label.
az: @entity_type_label üçün baxış linki təmin edin.

en: Link to edit @entity_type_label
az: @entity_type_label-i redaktə etmək üçün keçid

en: Provide an edit link to the @entity_type_label.
az: @entity_type_label üçün redaktə keçidi təmin edin.

en: Link to delete @entity_type_label
az: @entity_type_label silmək üçün keçid

en: Provide a delete link to the @entity_type_label.
az: @entity_type_label üçün silmə linki təqdim edin.

en: Renders an entity in a view mode.
az: Görünüş rejimində obyekti göstərir.

en: Output the URL as text
az: URL-i mətn kimi çıxarın

en: Output an absolute link
az: Mütləq bir keçid çıxarın
